-
-
Programos ,,Zipio draugai“ užbaigimas
Priešmokyklinės grupės ugdytiniai atšventė tarptautinės programos „Zipio draugai“ užbaigimą! Visus metus, kartu su vabalėliu Zipiu, vaikai mokėsi pažinti jausmus, kaip susidoroti su kasdieniais sunkumais. Vaikams įteikti diplomai, liudijantys sėkmingai įveiktą „Zipio draugų“ kelionę. Zipis iškeliauja, […]
-
Gegužės 8 dieną
Gegužės 8 dieną I gimnazijos klasės mokiniai, lydimi klasės vadovės Kristinos bei istorijos mokytojos Lauros, vyko tyrinėti istorijos į Kauną. Apsilankymas Kauno IX forto edukacijoje „1005B: Pabėgimas” leido mokiniams susipažinti su vykdytais masinių žudynių veiksmais […]