Skelbimas

Gerbiami tėveliai,

kviečiame darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. atvykti susipažinti su darželio aplinka, mokytojais, pasirašyti sutartis Aptarsime lankymo pradžios ir adaptacijos klausimus, kad būtų galima kuo geriau prisitaikyti prie Jūsų šeimos poreikių, o vaikas kuo lengviau adaptuotųsi.

Jei neturite galimybių atvykti, ar jau esate susipažinę su mūsų įstaiga, lauksime Jūsų atvykstant rugsėjo 1-ąją.

Informaciją apie užmokestį bei įstaigos darbą reglamentuojančius dokumentus rasite čia.

Primename, kad prieš pradedant lankyti darželį, būtina pasitikrinti sveikatą (elektroninė pažyma).

Adaptacija.

Nusiteikite, kad vaiko adaptacija trunka apie 6 savaites nuo dienos, kai jis lieka ugdymo įstaigoje vienas. Kad adaptacija būtų kuo sklandesnė, siūlome naudoti mūsų siūlomą „5 D“ variantą:

• I diena. Tėvas/mama pabūna kartu su vaiku darželyje apie 2 val.
  • II diena. Tėvas/mama pabūna kartu su vaiku darželyje pusę dienos.
  • III diena. Padėję vaikui apsiprasti, tėvas/mama palieka vaiką grupėje 1-2 val.
  • IV diena. Padėję vaikui apsiprasti, tėvas/mama palieka vaiką pusei dienos.
  • V diena. Atvedę vaiką, tėvas/mama atsisveikina su juo, pasako, kada grįš (nebėga palikę slapčia). Vaikas paliekamas darželyje pusdieniui arba visai dienai.

Jei šis būdas Jums netiks, susitarsite su mokytojais dėl individualios, Jums priimtinos adaptacijos formos.

Pažymime,  kad Tėvelių teigiama nuostata dėl darželio lankymo padės Jūsų vaikui sėkmingai adaptuotis.

Lankymo tvarka.

Darželio darbo laikas 7.00-18.00 val.

Apie neatvykimą į darželį turite informuoti grupių mokytojas iki 8.30 val. Jeigu neatvyksite ir nepranešite, vaikui bus užsakytas maistas ir Jums reikės už jį sumokėti. Jei planuojate vėluoti, būtinai praneškite.

Jei norite, kad iš darželio Jūsų vaiką galėtų paimti kiti asmenys (ne tėvai), turite užpildyti prašymą. Jį turi grupių mokytojos. Prašymus reikės pildyti ir mokykliniais autobusais pavežamų vaikų tėvams.

Maitinimas organizuojamas 3 kartus: pusryčiai, pietūs, pavakariai. Priešmokyklinės grupės vaikams – pietūs nemokami. Jokių dokumentų tvarkyti nereikia.

Ką reikia/galima atsinešti.

Apranga. Patogi, geriau iš natūralių medžiagų. Reikia turėti vieną papildomą viršutinių ir apatinių rūbelių komplektą. Kūno kultūros užsiėmimams reikalinga sportinė apranga.

Avalynė. Patogi, tinkanti kasdieninei veiklai (tiek buvimui lauke, tiek grupėje).  Ji negali būti plastmasiniu slidinėjančiu padu, per didelė ir smunkanti nuo kojų. Rekomenduojama  be užrišamų raištelių (jei vaikas pats dar nemoka jų užsirišti). Tinkama avalynė garantuoja jūsų vaiko judėjimo saugumą, sumažina tikimybę pargriūti ir susižeisti.

Žaislai. Atsinešti žaislų į grupę neleidžiama. Jei nepavyko su vaiku susitarti ir žaisliuką atsinešėte, reikės laikytis mūsų taisyklės – žaisliukas laukia spintelėje.  Išimtis taikoma tik miego (nusiraminimo) žaisliukams.

Higienos priemonės. Visomis reikiamomis higienos priemonėmis aprūpina darželis. Nebent Jūs norite individualių (drėgnų servetėlių, kvepiančio tualetinio popieriaus ir t.t.), tik Jūsų vaikui skirtų, priemonių, tuomet galite jas atsinešti.

Ugdymo priemonės. Visomis ugdymo priemonėmis, išskyrus pratybų sąsiuvinius, aprūpina darželis.

Darželio pastate, vaiką lydintiems asmenims būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis būtinų saugos reikalavimų!

Laukiame Jūsų atvykstant!