Gimnazijos direktoriaus 2020 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. V-209 priešmokyklinio amžiaus ugdytinių Žiemos (Kalėdų) atostogos pratęsiamos jas atkeliant  iš 2021-02-17 — 2021-02-19 į 2021-01-06 —2021-01-08.

Priešmokyklinio amžiaus vaikams ugdymas tęsiamas nuo sausio 11 d. Bus organizuojamas pavežėjimas mokykliniais autobusais.

Po žiemos atostogų, sausio 4 d. darželis dirbs įprastu būdu, kaip ir prieš šventes.

Darbas ir toliau organizuojamas laikantis jau įprastų būtinų saugumo sąlygų.

Primename, kad darželį gali lankyti vaikai, kurių tėvai ar globėjai neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu.

Įsakymas


Nuo š.m. gruodžio 23 d.  iki 2021 m. sausio 5 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams žiemos atostogos. Mokykliniai autobusai nekursuos.

Dėl tolimesnio ugdymo Akmenės r. ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) 21 d. posėdyje nuspręsta:

 • Ikimokyklinio ugdymo įstaigose grupėje likus ne daugiau kaip 5 vaikams, leisti juos perkelti ugdytis į kitą grupę, kur jie ugdytųsi ne trumpiau kaip dvi savaites, bet ne ilgiau kaip iki sausio 7 d.
 • Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, jei bent vienas iš įstaigos ugdytinio tėvų yra nedirbantis, ugdytinį į ikimokyklinio ugdymo įstaigą vesti draudžiama.

Kaip dirbsime nuo 2021 m. sausio 4 d. bus patikslinta gruodžio 28 d. ESOC posėdyje.

Apie pasikeitimus ugdytinių tėveliai bus informuojami.

Sekite informacijos šaltinius.

Taip pat dėl informacijos galite kreiptis tel. 862079092 (skyriaus vadovė R. Lupeikienė)  arba el.p. kregždute@akmene.lt


 

Gerb. Tėveliai,

 • Vadovaudamiesi 2020 m. gruodžio 7 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 1364 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo (nutarimas įsigalioja nuo š. m. gruodžio 9d.) Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programose rekomenduojama dalyvauti tik tiems vaikams, kurių tėvai (įtėviai, globėjai) neturi galimybių dirbti nuotoliniu būdu. 
 • https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/a2b5da801f4a11eb9604df942ee8e443
 • Priešmokyklinio ugdymo vaikams atostogos nėra ankstinamos. Jie atostogaus kaip numatyta ugdymo plane – nuo gruodžio 23 d. iki 2021 m. sausio 5 d.
 • Vežiojimas bus vykdomas įprastu grafiku. Kartu su priešmokyklinukais bus pavežami ir ikimokyklinio ugdymo vaikai.
 • Lankantiems ikimokyklinio ugdymo įstaigą ugdymo procesas ir toliau vyksta vadovaujantis LR Sveikatos apsaugos ministro-Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. lapkričio 6d. sprendimu Nr. V-2543 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“ reikalavimais:
 • https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/400a2fd3203f11eb9604df942ee8e443?jfwid=nj21zph5y
 • Nors šiuo metu yra labai sudėtinga epidemiologinė situacija šalyje, tačiau viso darželio bendruomenė stengiasi, kad šventinis laikotarpis mažiesiems atneštų gerą nuotaiką bei šventinį laukimo džiaugsmą. Šių metų didžiosios šventės bus kitokios, organizuojamos tik grupės vaikams ir maksimaliai laikantis visų saugos reikalavimų.

 

Gerbiami tėveliai,

Vyriausybei paskelbus karantiną, vaikai, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, lankys darželius ir mokyklas įprastai.

PRIMENAME, KAD KARANTINO LAIKOTARPIU:

 1. Į grupes įeiti draudžiama, ikimokyklinio ugdymo grupių vaikus prašome palydėti iki grupės durų. Prašome tėvelius, atlydėjusius vaikus, perduoti juos grupės darbuotojams ir nedelsiant palikti patalpas. Nelaukite, kol vaikai nusirengs. Tuo pasirūpinsi grupės darbuotojos.
 1. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus palydėti tik iki pirmųjų darželio durų I a. Šie vaikai yra savarankiški ir patys gali susitvarkyti (nusirengti, susišukuoti). Jei manote, kad reikia pagalbos, informuokite grupės mokytoją, Jus pasitiks prie durų.
 1. Siekiant užtikrinti vaikų sveikatos būklės stebėjimą, grupėse Jūsų vaikams bus matuojama temperatūra.
 1. Primename – atvykstant į darželį būtina teisingai dėvėti (uždengti ir burną, ir nosį) veido apsaugos priemones, laikytis atstumų, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, dezinfekuoti rankas.

Organizuojant ugdymą laikomasi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų sveikatos saugos, higienos sąlygų.

Prašome nevesti vaikų, kuriems pasireiškia karščiavimas, kosulys, sloga, pasunkėjęs kvėpavimas.PRIĖMIMAS Į ĮSTAIGĄ

PRAŠYMŲ FORMOSPASLAUGŲ KAINORAŠTIS. MAITINIMAS

NEMOKAMAS MAITINIMAS

1

Primename, kad paskubėtumėt rašyti prašymus dėl nemokamų pietų priešmokyklinukams ir pirmokams. Tai galite padaryti atvykę į darželį arba į seniūniją pas paramos šeimai  centro darbuotoją J. Šiurkuvienę. Taip pat prašymą galima užpildyti SPIS sistemoje neišeidami iš namų (žr. instrukciją, vaizdo įrašas)

Taip pat jau galima kreiptis dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti, kai šeima susiduria su finansiniais sunkumais.


KITA AKTUALI INFORMACIJA


Penkių dienų savaitės valgiaraštis:


PARAMA

Nuoširdžiai dėkojame ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kregždutė“ ugdytinių tėveliams, darbuotojams, rėmėjams, kad pasinaudodami 2 proc. GPM paramos galimybe skyrėte darželiui:

 • 2019 metais (už 2018 m.) – 377,76 eurus.
 • 2018 metais (už 2017 m.) – 584,89 eurus.
 • 2017 metais ( už 2016 m.)  – 756,88 eurus.

Lėšas naudojame racionaliai. Jūsų dėka mūsų teritoriją puošia stacionarus vėliavos stovas (225 eur), įsigyti dviračio stovai (50 eur), stacionari pavėsinė vaikams (680 eur), baldai valgykloje (1990 eur), ugdymo priemonės, žaliuzės ir roletai, sėdmaišiai. Kasmet fondas prisideda prie sveikatos projektų įgyvendinimo, aplinkos puoselėjimo.

Aktualūs pakeitimai 2020 m. skiriant pajamų mokesčio dalį paramai:

Įgyvendinus mokesčių reformą ir pakitus gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifui, šiemet bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).

1,2 proc. GPM paramą galite skirti iki 2020 m. gegužės 1 d.  (šiemet iki gegužės 4 d. imtinai).

Paramos skyrimo būdai lieka tie patys:

Pavadinimas: Papilės vaikų darželio ,,Kregždutė“ labdaros ir paramos fondas;

Paramos gavėjo kodas: 300096231.

Tikimės Jūsų pagalbos ir paramos ir šiemet. 2020 m. planuojame kiekvienoje grupėje įsigyti minkštus baldus – sofas.

Jeigu turite klausimų dėl paramos skyrimo, prašome kreiptis: el. paštas.: kregzdute@akmene.lt.

Tel. Nr.:  +370 620 79092

Ačiū už Jūsų gerumą.

1Tuberkuliozė – išgydoma liga

Tbc_logo.svg

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje yra ryškus tuberkuliozės paūmėjimas, susipažinkite kaip save apsaugoti nuo šios ligos.

TBC1, TBC2, TBC3

logohttp://sveikatiada.lt/

http://www.pvc.lt/lt/component/content/article/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Daugiau apie „Tėvų liniją“ nuoroda internete: http://www.pvc.lt/lt/component/content/article/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Tėvų linija_Ilgesnis darbo laikasTėvų linijoje budi daugiau psichologų ir ilgėja darbo laikas

Karantino metu, derinant darbą iš namų, vaikų priežiūrą ar jų nuotolinį mokymąsi ir buities rūpesčius, visiems tėvams kyla kur kas daugiau įtampos bei klausimų nei įprastai. Labai svarbu, kad  šiuo sudėtingu laikotarpiu tėvai žinotų, kad nemokamos psichologinės pagalbos gali sulaukti, paskambinę į „Tėvų liniją“ www.tevulinija.lt

upc_violet

https://www.upc.smm.lt/

svietimo gidashttps://svietimogidas.lt/

ikimokyklinis

https://www.ikimokyklinis.lt/index.php/naujienos