PRIĖMIMAS Į ĮSTAIGĄ


PASLAUGŲ KAINORAŠTIS. MAITINIMAS


KITA AKTUALI INFORMACIJA


Mieli tėveliai,

Informuojame, kad gydytojams nebeišduodant pažymų pateisinti vaiko praleistas ugdymo dienas dėl ligos,

prašome informuoti grupės auklėtojas / administraciją apie ligos laikotarpį raštu.

Tėvų (globėjų) pateisinimas raštu dėl ugdymo įstaigos nelankymo dėl vaiko ligos yra dokumentas, kuriuo bus vadovaujamasi ir pateisinamos nelankytos dienos, kai vaikas serga.

Tėvų pateisinimo raštu vaiko ligos pateisinimo formą rasite čia: Tėvų prašymas dėl ligos pateisinimo


Penkių dienų savaitės valgiaraštis:

 

2proc parama

PARAMA

Kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas, sumokėjęs pajamų mokestį, gali suteikti paramą, nustatytą Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu Nr. IX-1007 ( su įstatymu galima susipažinti www.vmi.lt) .

Vadovaujantis šio įstatymo 34 str. VMI Lietuvos gyventojo prašymu, mokestiniam laikotarpiui pasibaigus, turi teisę pervesti Lietuvos įstaigoms ir organizacijoms pagal Labdaros ir paramos įstatymą iki 2 proc. pajamų mokesčio sumos, kurią gyventojas sumokėjo per kalendorinius metus. Paramą galima suteikti Lietuvoje įregistruotoms ir paramos gavėjo statusą turinčioms įstaigoms. Mūsų įstaiga turi tokį statusą ir paramą darželiui galima pervesti į sąskaitą Papilės vaikų darželio „Kregždutė“ labdaros ir paramos fondas.  Kodas: 300096231. Sąskaitos Nr. LT085011200014000436.

Labai greitas ir paprastas būdas pateikti 2 proc. mokesčio skyrimo paramos gavėjui deklaraciją – užpildyti ją internetu Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapyje. Prieš tai turite būti deklaravę savo pajamas.

Nuoširdžiai dėkojame ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kregždutė“ ugdytinių tėveliams, darbuotojams, rėmėjams, kad kad pasinaudodami 2 proc. GPM paramos galimybe

  • 2018 metais (už 2017 m.) – skyrėte darželiui  584,89 eurus.
  • 2017 metais ( už 2016 m.)  – 756,88 eurus.

Lėšas naudojame racionaliai. Jūsų dėka mūsų teritoriją puošia stacionarus vėliavos stovas, įsigyti dviračio stovai, ugdymo priemonės, žaliuzės ir roletai, sėdmaišiai, baldai valgykloje.

Ačiū už Jūsų gerumą.Tuberkuliozė – išgydoma liga

Tbc_logo.svg

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje yra ryškus tuberkuliozės paūmėjimas, susipažinkite kaip save apsaugoti nuo šios ligos.

TBC1, TBC2, TBC3

logohttp://sveikatiada.lt/

http://www.pvc.lt/lt/component/content/article/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Daugiau apie „Tėvų liniją“ nuoroda internete: http://www.pvc.lt/lt/component/content/article/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

upc_violet

https://www.upc.smm.lt/

svietimo gidashttps://svietimogidas.lt/

ikimokyklinis

https://www.ikimokyklinis.lt/index.php/naujienos