PRIĖMIMAS Į ĮSTAIGĄ


PASLAUGŲ KAINORAŠTIS. MAITINIMAS


KITA AKTUALI INFORMACIJA

 

Penkių dienų savaitės valgiaraštis:

 

2proc parama

PARAMA

Kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas, sumokėjęs pajamų mokestį, gali suteikti paramą, nustatytą Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu Nr. IX-1007 ( su įstatymu galima susipažinti www.vmi.lt) .

Vadovaujantis šio įstatymo 34 str. VMI Lietuvos gyventojo prašymu, mokestiniam laikotarpiui pasibaigus, turi teisę pervesti Lietuvos įstaigoms ir organizacijoms pagal Labdaros ir paramos įstatymą iki 2 proc. pajamų mokesčio sumos, kurią gyventojas sumokėjo per kalendorinius metus. Paramą galima suteikti Lietuvoje įregistruotoms ir paramos gavėjo statusą turinčioms įstaigoms. Mūsų įstaiga turi tokį statusą ir paramą darželiui galima pervesti į sąskaitą Papilės vaikų darželio „Kregždutė“ labdaros ir paramos fondas.  Kodas: 300096231. Sąskaitos Nr. LT085011200014000436.

Labai greitas ir paprastas būdas pateikti 2 proc. mokesčio skyrimo paramos gavėjui deklaraciją – užpildyti ją internetu Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapyje. Prieš tai turite būti deklaravę savo pajamas.

Nuoširdžiai dėkojame ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kregždutė“ ugdytinių tėveliams, darbuotojams, rėmėjams, kad kad pasinaudodami 2 proc. GPM paramos galimybe

  • 2018 metais (už 2017 m.) – skyrėte darželiui  584,89 eurus.
  • 2017 metais ( už 2016 m.)  – 756,88 eurus.

Lėšas naudojame racionaliai. Jūsų dėka mūsų teritoriją puošia stacionarus vėliavos stovas, įsigyti dviračio stovai, ugdymo priemonės, žaliuzės ir roletai, sėdmaišiai, baldai valgykloje.

Ačiū už Jūsų gerumą.Tuberkuliozė – išgydoma liga

Tbc_logo.svg

Atsižvelgiant į tai, kad Lietuvoje yra ryškus tuberkuliozės paūmėjimas, susipažinkite kaip save apsaugoti nuo šios ligos.

TBC1, TBC2, TBC3

logohttp://sveikatiada.lt/

http://www.pvc.lt/lt/component/content/article/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

Daugiau apie „Tėvų liniją“ nuoroda internete: http://www.pvc.lt/lt/component/content/article/2-be-kategorijos/399-tevu-linija

upc_violet

https://www.upc.smm.lt/

svietimo gidashttps://svietimogidas.lt/

ikimokyklinis

https://www.ikimokyklinis.lt/index.php/naujienos