IŠKOVOTA I VIETA TARPTAUTINIAME TURNYRE ŠIAULIUOSE!
2026 m. sausio 25 d. Šiaulių teniso akademijoje vyko tarptautinis stalo teniso turnyras, skirtas trenerės Julijos Urbšienės atminimui. Šis tarptautinis turnyras yra tradicinis, vykstantis jau 23 metai. Antrą varžybų dieną į turnyrą susirinko 33 jaunieji […]