Pasaulinė žemės diena – viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosaugos švenčių Lietuvoje. Jau tapo tradicija paminėti pavasario lygiadienį žyminčią Žemės dieną. Šių metų renginio darželyje tema „Atgimę antram gyvenimui“- iš antrinių žaliavų pagamintų kostiumų madų šou. Apie būsimą renginį informacija buvo paskelbta prieš pora savaičių ir paprašyta šeimų įsijungti į kostiumų kūrimą. Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenė labai entuziastingai įsijungė į kūrybinę veiklą, sukūrė tokių kostiumų, kad ir mados dizaineriams būtų kur pasisemti netikėtų idėjų.

Renginys prasidėjo „Boružėlių“ grupės ugdytinių  Dovydo Jankaičio ir Tautvydo Kuodžio trumpa inscenizacija ( auklėtoja V.Mažylienė), kaip nedera elgtis gamtoje. Po to visų grupių vaikai dalyvavo viktorinoje, varžėsi „mikliųjų rankelių“ rungtyje. Renginio „vinis“ – mažųjų modelių pasirodymas ant improvizuoto podiumo.

Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio veiklos ir sukvietė pasigrožėti šauniais kūriniais.

Vida Mažylienė, „Boružėlių“ grupės auklėtoja