Dar kovo pradžioje visose grupėse pradėtos kurti žaliosios palangės. Kruopščiai suplanuotas sėjos laikas, paruoštos daigyklos, atrinktos sėklos. Prieš sodinimą ugdytiniai susipažino su svarbiausiomis augalų dygimo ir augimo sąlygomis.

    Vieni ugdytiniai sėjo vaistinius augalus: nasturtes, medetkas, ramunėles, mėtas, melisas ir kt. Kiti sėjo daržoves: žirnius, svogūnus, pomidorus, paprikas. Dar kiti budino sėklytes, laukė sudygstant sveikuoliškų saulėgrąžų, spindulinių pupuolių, lęšių, burokėlių želmenų. Laistė, prižiūrėjo, stebėjo ir jau paragavo. Kas sumuštinius su daigais gamino, kas priaugino tiek svogūnų, kad net šaltibarščius pasigamino.

    Augalų įvairove ir gausa išsiskiria „Boružėlių“ gr. žaliosios palangės.  Ugdytiniai, kartu su mokytojomis V. Mažyliene bei I. Kupstiene, dalyvauja respublikinėje virtualioje parodoje „Žaliuoja ir žydi mūsų palangės“ ir ilgalaikiame projekte „Koks stebuklas slepiasi sėklytėje?“. Jų užauginti augalai papuoš ir lauko lysves.