ŽALIA BRUKNELĖ SIMONUI DAUKANTUI“

      Kiekvienais metais spalio pabaigoje Simonas Daukantas vis arčiau ir arčiau beldžiasi į mūsų širdis, o garsiausiai beldžiasi tiems, kurie savo lūpomis skaito jo kūrybą,  elgesiu ir rimtumu liudija, kad Jis buvo, yra ir bus… Šis šviesuolis gyvena kartu su mokytojais ir mokiniais.

     Tad spalio 26 dieną gimnazijos septintokai kartu su mokytoja R. Liachauskiene važiavo į Kretingą, kur viešojoje M.Valančiaus bibliotekoje vyko  S.Daukanto skaitymai „Žalia bruknelė Simonui Daukantui“. Dar praėjusiais mokslo metais mokytojos K. Dorofėjienės parengti teatralizuoti skaitymai šiemet buvo atnaujinti ir parodyti greta kitų tiek bendrine kalba, tiek žemaitiškai perteiktų S.Daukanto kūrinių. Buvo gera proga pamatyti ir įvertinti, kaip tai atlieka kitų mokyklų ar gimnazijų mokiniai. Po skaitymų dalyviams buvo organizuota edukacija Kretingos meno mokykloje.