2021 m. rugsėjo 24 d. Papilėje įvyko XXIX-as tracinis bėgimas „Simono Daukanto takais“. Šiemet jame dalyvavo virš 130 bėgikų. Tarp jų buvo virš 30 mūsų gimnazijos atstovų. Nemažas būrelis gimnazijos moksleivių talkino organizuojant bėgimą. Nors oras nelepino, kartkartėm vis purkšdavo lietutis, tačiau tai nesugadino nuotaikos ir bėgimas vyko sklandžiai. Kaip kiekvienais metais taip ir šiemet mūsų gimnazijos moksleiviai negrįžo be apdovanojimų.

Savo amžiaus grupėje 3b klasės mokinys Džiugas Bronušas  iškovojo pirmą vietą,  4b klasės mokinė Erika Pilipavičiūtė – antrą vietą,  3a klasės mokinė Oresta Končiūtė – trečią vietą. Trečią vietą iškovojo 5 klasės mokinys Gytis Girdenis. Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo aštuntokė Agnė Birontaitė ir III gimnazijos klasės mokinys Arminas Baliulis. III gimnazijos klasės mokinė Liveta Novogreckytė tapo antros vietos laimėtoja.

Dėkoju visiems tradicinio bėgimo dalyviams, prizininkams bei visiems talkinusiems organizuojant bėgimą „Simono Daukanto takais“.