2016 m. rugsėjo 23 d. Papilėje jau dvidešimt ketvirtą kartą vyko tradicinis bėgimas „Simono Daukanto takais“, kurį organizavo Akmenės rajono sporto centras, Papilės seniūnija bei Papilės Simono Daukanto gimnazija. Bėgimui teisėjavo kūno kultūros mokytojai Birutė ir Regimantas Dauniai.

Šiais metais bėgime dalyvavo ir savo jėgas išbandė net 33 mūsų gimnazijos mokiniai. 6b klasės mokinė Liveta Novogreckytė savo amžiaus grupėje užėmė antrą vietą, 8 klasės mokinė Vitalija Praspaliauskaitė savo amžiaus grupėje užėmė antrą vietą, 6b klasės mokinys Arminas Baliulis savo amžiaus grupėje užėmė trečią vietą.  IV gimnazijos klasės mokinys Tomas Garolis 8,2 km atstumą savo amžiaus grupėje įveikė antras. Tomas buvo apdovanotas Papilės seniūnijos prizu už geriausią pasiektą laiką tarp visų seniūnijos bėgikų bėgusių 8,2 km distanciją.

Dėkojame visiems gimnazijos bėgikams. Taip pat norime padėkoti visiems padėjusiems organizuoti šį tradicinį sporto renginį.

Kūno kultūros mokytojas Regimantas Daunys