Kas yra privatus naminių žingsnių iššūkis?

Mobiliojoje programėlėje „#walk15“ įdiegta speciali funkcija, leidžianti sukurti privatų žingsnių iššūkį, kuriame smagiai varžytis gali uždaros bendruomenės nariai. Per dieną nueitų žingsnių skaičių fiksuoja, sumuoja ir lyderių lentelėje išskirsto mobiliosios programėlės algoritmas. Kas kartą prisijungęs mokinys ar iššūkyje kartu dalyvaujantis mokytojas gali matyti savo poziciją bendroje klasės lentelėje.

Kiekvienos dienos žingsnių rezultatas sumuojasi, o motyvaciją žingsniuoti kelia noras iškilti (arba išlikti) prizinėse iššūkio vietose. Privataus iššūkio trukmę kiekviena klasė ar mokykla gali nustatyti individualiai. Iššūkyje nedalyvaujantiems asmenims jo dalyvių sąrašas ar rezultatai nėra matomi.

Kaip prisijungti ir susikurti privatų žingsnių iššūkį savo klasei?

Privatų naminių žingsnių iššūkį savo klasei ar mokyklai galite sukurti patys – nemokamai. Klasės atstovui (auklėtojui, mokytojui arba vienam iš mokinių tėvų) reikalinga užpildyti trumpą formą, esančią adresu: https://walk15.lt/mokykloms/. Formoje nurodytu kontaktu registruojamą asmenį pasieks specialus prisijungimo kodas, leisiantis sukurti nemokamą privatų iššūkį.

Tolimesni žingsniai:

• 1) Parsisiųskite programėlę „#walk15″.
  • „App Store” parsisiuntimo nuoroda „iOS” įrenginiams rasite ČIA.
  • „Google Play” parsisiuntimo nuoroda „Android” įrenginiams rasite ČIA.
  • 2) Panaudokite gautąjį prisijungimo kodą ir sukurkite privatų iššūkį savo klasei. Trumpą instrukciją rasite prisegtuke.
  • 3) Mokinius motyvuokite ir patys kartu eikite smagiai!

Jei bandant prisijungti iškilo daugiau klausimų, nedvejokite susisiekti su mobiliąją programėlę administruojančia komanda telefonu +370 699 79 877 arba el. paštu justina@walk15.lt.

SnapShot