Ruduo – pats geriausias metas aprūpinti savo organizmą natūraliais vitaminais ir mineralais. Būtent dabar pats metas pasirūpinti savo organizmu, pasidžiaugti ir pasimėgauti įvairiaspalvėmis rudens gėrybėmis.

Tuo tikslu ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ „Bitučių“ grupėje organizuota „Vitaminų diena“. Vaikai skaičiavo daržoves ir vaisius, rūšiavo pagal dydį, spalvą, formą.  Sužinojo, kad ryškiaspalvėse daržovėse gausu vitaminų A, E, C, B grupės vitaminų. Žalialapėse daržo gerybėse yra mūsų organizmui reikalingų vitaminų ir mineralų: kalio, cinko, seleno, geležies, folio rūgšties ir kitų elementų.

Po to vyko sulčių degustacija. Prisimintos ir įtvirtintos sąvokos „rūgštus, saldu“.

Tą dieną patyrėme geras emocijas, stiprinome imunitetą, prisiminėme, koks maistas yra nesveikas ir kaip svarbu valgyti saikingai.