Vasario 9 dieną darželio bendruomenė susirinko į darželio kiemą švęsti tradicinės Užgavėnių šventės. Šventės dalyvius pasitiko kiemo viduryje papuošta Morė – žiemos pabaigos simbolis. Šventę pradėjome pasveikindami visas pasaulio šalis, šokdami tradicinius ratelius, šokius. Kanapinis (pedagogė Z.Dabožinskienė) džiaugėsi jau išvaręs žiemą, o Lašininis (pedagogė A. Statkienė) pakvietė pasigalinėti, kas stipresnis. Persirengėliai džiugino linksmais prisistatymais, kaukių originalumu. Sulaukėme svečių iš neįgaliųjų klubo „Parama“, kurie pavaišino gardžiais blynais, kartu šoko ir dainavo.

Šventės kulminacija – Morės deginimas, kai kiekvienas dalyvis turėjo galimybę sudeginti savo blogus darbus, negeroves, tikėdamiesi, kad pavasaris atneš gėrį ir santarvę į kiekvieno gyvenimą.

Pabaigtuves šventėme vaišindamiesi darbuotojų, tėvelių keptais gardžiais blynais, pyragais bei gardžia kakava.

Meninio ugdymo pedagogė Odeta Ąžuolaitė.