Pasibaigus žiemos atostogoms, penktokai vyko į Šiaulių STEAMS centrą. Mokiniai pasirinko du edukacinius užsiėmimus: viena grupė kūrė balionu varomą mašiną, o kita dalyvavo edukacijoje „Žmogaus kūno pusiausvyra. Pulsas šokio ritmu“. Vaikai sužinojo apie žmogaus pusiausvyros reikšmę atliekant paprasčiausius fizinius veiksmus, praktiškai išbandė pratimus, įrodančius pusiausvyros svarbą. „Šokėjams“ prieš ir po užsiėmimo centro darbuotojos pamatavo pulsą, įrodydamos, kad fizinis krūvis keičia širdies darbą.

    Balionu varomos mašinos gamintojai patobulino savo inžinerinį mąstymą ir supratimą apie pagrindinius judėjimo dėsnius. Savo sukurtais įvairių dizainų ir stilių mašinomis rungtyniavo, kieno modelis greičiausias.

Į gimnaziją penktokai grįžo pilni įspūdžių ir įgiję naujų žinių.

IMG_20230109_103153 IMG_20230109_102312