Penktadienis spalvingas kaip niekada. Priešmokyklinės grupės vaikai aiškinosi kaip susidaro vaivorykštė. Kokių sąlygų tam reikia, ogi saulės ir lietaus lašelių… Vaikai sužinojo spalvų eiliškumą vaivorykštėje. Eksperimentui naudojome vaivorykštės spalvų apvalius pieštukus, maišelį ir vandenį. Atlikome tris net eksperimentus. Vienas jų, kaip lietaus lašelis susidraugauja su balute ir tampa jos dalimi, o vaikų akys mato, kad jis išnyksta balutėje. Na o paskutinis eksperimentas vaivorykštės spalvų plitimas lėkštėje, tiesa jis pats skaniausias, nes finale suvalgomas. Na ir piešėme milžinišką vaivorykštę. Vaikai  mokosi rašyti raideles, žodelius, tad parašyta ir žinutė šeimai, linkint spalvingo savaitgalio.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jankaitienė