Gruodžio 8 dieną trečiokai ir 4b klasės mokiniai dalyvavo edukacinėse veiklose Šiaulių STEAM centre. Trečiokai išbandė veiklą  „Kaip nardo naras?“. Vaikai aiškinosi, kaip kūnus veikia Archimedo jėga, kaip veikia Kartezijaus naras. Mokiniai pasigamino, papuošė ir išbandė savo pasigamintą narą. Ketvirtokai dalyvavo edukacinėje veikloje „Magnetiniai ančiukai“. Vaikai stebėjo, kaip sąveikauja magnetai vienas su kitu, kaip jie veikia kitas medžiagas. Įmagnetinę smeigtukus pasigamino magnetinius ančiukus ir išbandė įmagnetinimo reiškinį – mokinių pagaminti ančiukai, valdomi magnetų, puikiausiai plaukiojo.

Po užsiėmimo STEAM centre ketvirtokai lankėsi Dviračių muziejuje. Susipažinę su dviračių istorija, mokiniai išbandė savo fizinį pasirengimą mindami dviračių pedalus. Vaikai varžėsi, kas toliau numins dviratį. Teigiamos emocijos liejosi per kraštus!

Pradinių klasių mokytojos Ugnė Pocevičienė ir Dalia Karvelytė