2017 m. gegužės 9 d. 18 gimnazijos mokinių kartu su kūno kultūros mokytojais Birute ir Regimantu Dauniais važiavo į Naująją Akmenę, kur vyko tradicinis bėgimas, skirtas Europos dienai bei sporto centro veiklos dvidešimtmečiui paminėti. Čia, prie miesto centre esančio prūdelio, susirinko nemažas būrys bėgimo entuziastų. Renginio pradžioje įvyko simbolinis bėgimas apie prūdelį, kuriame dalyvavo mokyklų bėgikus atlydėję kūno kultūros mokytojai bei kai kurie žiūrovai. Po to vyko rungtyniavimas pagal skirtingas bėgikų amžiaus grupes. Neblogai pasirodė Papilės Simono Daukanto gimnazijos bėgikai. 2004 – 2005 metų gimimo mergaičių grupėje tarp 27 bėgančiųjų Kamilė Petrauskaitė užėmė antrą vietą, o Liveta Novogreckytė – trečią vietą. Toje pačioje amžiaus grupėje tarp beveik trisdešimties bėgikų Neilas Beniušis užėmė pirmą vietą, Šarūnas Serapinas – antrą vietą, Rytis Praspaliauskas – trečią vietą.

Visi bėgimo dalyviai gavo atminimo dovanėles, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Džiaugėmės gerai organizuotu renginių ir gražiais sportiniais pasiekimais. Grįžome namo tikėdami, kad toks renginys mums bus ne paskutinis.

Dėkojame mūsų jauniesiems bėgikams už entuziazmą ir ryžtą siekiant sportinių pergalių.

Kūno kultūros mokytojai Birutė ir Regimantas