Gegužės 9 dieną Naujojoje Akmenėje vyko tradicija tapęs bėgimas „Europos dienai paminėti”. Šiais metais jame dalyvavo apie 260 bėgimo entuziastų. Bėgdami apie miesto centre esantį prūdelį įvairių amžiaus grupių bėgikai išbandė savo jėgas. Mūsų gimnazijai atstovavo 16 įvairių klasių mokinių. Grįžome pavargę, bet nenusiminę. Iškovotos trys prizinės vietos. Trečią vietą savo amžiaus grupėje užėmė Augustas Barauskas. Antrą vietą savo amžiaus grupėje iškovojo Dovydas Trijonis. Jį nuo nugalėtojo skyrė tik šimtosios sekundės dalys. O vyriausiųjų grupėje nepralenkiamas buvo Arminas Baliulis, kuris užtikrintai tapo nugalėtoju.

Dėkoju visiems mūsų gimnazijos bėgimo entuziastams už jų meilę sportui ir norą judėti.

Mokytojas Regimantas Daunys