Smagu pro langą su mažyliais (2-3 m. vaikais) stebėti lesyklėlę, kurią pastatėme prie grupės lango. Čia atskrenda įvairių paukštelių, nes mes juos vaišiname visokiomis gėrybėmis. Kartą paklausus vaikų, ko paukšteliai, jų manymu, labai norėtų, išgirdau atsakymą – torto!
O kai lauke geras oras, galima ir tortą paukšteliams iškepti, nes miltų (sniego) turim daug. Tortą papuošėme paukšteliams skirtais skanukais.
Smagu paukšteliams, smagu ir mums, nes tortas tikrai pavyko.
Beribis tas vaikų kūrybiškumas.
Auklėtoja D. Petrikauskienė


