Gegužės 14 dieną Akmenės rajono jungtinės mokyklos Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija organizavo pradinių klasių mokinių rajoninį vaikų renginį – talentų šou „Jaunieji talentai“. Pradinukai demonstravo kūrybinius, meninius, muzikinius gebėjimus. Spalvingame talentų šou dalyvavo ir mūsų gimnazijos 3b klasės mokinys Aldas Palijčuk, kuris saksofonu atliko kūrinį „Popierinis mėnulis“. Žiūrovai nepagailėjo atlikėjui nuoširdžių plojimų.

Dėkojame Akmenės rajono meno mokyklos mokytojams Gintautui Jankui ir Raimondui Dievinui už mokinio paruošimą ir pagalbą renginio metu.

Džiaugiamės Aldu ir linkime jam sėkmės vystant muzikinius gebėjimus!