Birželis mokiniams – nerūpestingos vasaros pradžia, o kartu ir pavasario pabaiga. Baigėsi ir projekto „Sveikuoliškas pavasaris“ veiklos, kurios paskatino gimnazijos bendruomenę ugdyti sveiką gyvenimo būdą. Smagiausia projekto veikla – lobių paieškos Papilės miestelio lankytinuose objektuose, naudojant išmaniąsias technologijas – išmanųjį telefoną ir „Geocaching“ programėlę. Pavadinimas „Geocaching“ kilęs iš tarptautinio žodžio „geo“ (žemė, geografija) ir angliško žodžio „cache“ (liet. slėptuvė). Gimnazijos 5, 6 klasių mokiniams pavyko rasti lobius slėptuvėse. Šis žaidimas – tai judesys ir veiksmas – svarbu, kai šiuo metu labai daug žmonių įnikę į kompiuterių, planšečių ar mobiliųjų telefonų ekranus.

    Projekto metu gimnazijos mokiniai ne tik pajudėjo, bet įgijo žinių apie sveiką gyvenseną. Jie dalyvavo nuotolinėje viktorinoje „Proto mankšta“, sužinojo naujų dalykų apie žmogaus kūną, sveiką mitybą, fizinį aktyvumą ir sveikatą.

Dėkojame visiems projekto dalyviams už iššūkį gyventi sveikiau.

Metodinė taryba