Gegužės 2 dieną 3b klasės mokinius aplankė buvusi gimnazijos mokinė Deimantė Pociūtė. Deimantė šį pavasarį baigs mokslus Klaipėdos valstybinės kolegijos technologijų fakultete. Ji papasakojo apie maisto technologės profesiją ir surengė iš sveikų maisto produktų pagaminto apkepo degustaciją. Trečiokai bandė atspėti, iš ko pagamintas apkepas. Nustebo, kad Deimantė gamindama visai nenaudojo nei cukraus, nei medaus. Trečiokai ragavo patiekalą ir pažymiais vertino jo skonį bei išvaizdą. Kaip geriausias įvertinimas nuskambėjo mokinukų klausimas viešniai: „Kada dar ateisi?“

Džiaugiamės, kai mus aplanko buvę mokiniai. Šį kartą nuoširdų ačiū tariame Deimantei. Linkime jai sėkmingai baigti mokslus ir tapti puikia maisto technologe.

Pradinių klasių mokytoja Dalia Karvelytė