Mokytojų diena 2023
   Mokytojo dienos minėjimas – graži gimnazijos tradicija. Keturias pamokas abiturientai „matavosi“ pedagogo profesiją, t.y. vedė pamokas. Mokytojus pakvietė į simbolinį šiltą ir nuoširdų susitikimą aktų salėje prie arbatos puodelio. Keli šokiai pagal klipus privertė gerai pamankštinti kūnus. Gražų sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė A.Raustienė, atvyko pasveikinti ir Papilės klebonas R. Marozas.  Meninėje programoje pasirodė mokytojos D.Savickienės parengti  mažieji dainorėliai, 6-7 klasių mergaičių ansamblis, solistės E.Gabalytė ir S.Urbonaitė. Mokytojos D. Karvelytės parengti pirmokai kreipėsi į mokytojus posmais, o dvyliktokai jau nebe pirmą kartą šauniai uždainavo. 
    Kita šventės dalis mokytojus sugrąžino į vaikystę. Teko pavirsti darželinukais. Ko tik nereikėjo jiems daryti: ir piešti, ir vaidinti, ir šokti, ir kaladėles dėlioti, ir skaičius tinkamai sudėlioti... O dar vaikystės nuotraukos... Visko net neišvardinsi.
   „Šitame laimės trupinėlyje – Tavo sekmadienis su šviesiu rytu, MOKYTOJAU! Su kvepiančia nuotaikos ir sveikatos arbata, geru žodeliu. Kai bus labai sunku, kai pavargsi, atrišk sekmadienio arbatą… Būk pasveikintas, mielas mokytojau!“