Ką reikia žinoti ir nuo ko pradėti norint pastatyti namą? Visą savaitę su priešmokyklinės grupės ugdytiniais kaupėme žinias, vartėme knygas, braižėme schemas. Mūsų tikslas paprastas ir aiškus – pastatyti ežiui namą! Tačiau statant namą, reikia žinoti kiek daugiau informacijos apie gyventoją. Tad aptarėme ežio dydį,  išsiaiškinome, kad jis turi 5000-6000 spygliukų ir iki 44 dantukų, kad gali per naktį nukeliauti apie 3 kilometrus. O kai tiek daug išmanai apie ežius, pats metas jiems namelius statyti. Statant naudojome įrankius – plaktuką, grąžtą, reples.

Vaikai kūrė ir dirbo komandose, kur puikiai atsiskleidė lyderiai, buvo ir triukšmingų diskusijų… Tačiau finale visi mediniai ežiukai jau turėjo nuostabius namus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Aušra Jankaitienė