Kovo 28-31 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Kregždutė“ vyko kūrybinė savaitė „Mažasis mokslininkas“, kurios tikslas – įgyvendinti STEAM idėjas kasdieninėje ugdymo(si) praktikoje.

    Visą savaitę ugdytiniai su mokytojomis atliko įvairiausius eksperimentus, bandymus, tyrimus.

    Patys mažiausieji „Meškučių“ grupės ugdytiniai, kartu su mokytoja Dale Petrikauskiene, drąsiai žengia patirtinio ugdymo takeliu – kartu žaisdami su įvairiomis, patraukliomis priemonėmis, lavina ne tik smulkiąją pirštukų motoriką, bet ir tyrinėja pačias priemones, eksperimentuoja su spalvomis, vandeniu.

   „Kačiukų“ grupės vaikai (mokytoja Ramutė Gricienė) atliko bandymus ir eksperimentus su vandeniu, augalais. Aiškinosi kas skęsta, o kas-ne, stebėjo, kaip baltos snieguolės keičia spalvą.

    Aktyviausi eksperimentuotojai – priešmokyklinės grupės „Bitutės“ vaikai. Jų mokytoja Aušra Jankaitienė stengėsi sudaryti sąlygas vaikams kurti, eksperimentuoti, perprasti savo pojūčius, išreikšti iniciatyvumą, drąsą išbandyti naujus dalykus ir net klysti. Vaikai atliko bandymus  su vandeniu, gėlėmis, salotų lapais, spalvomis. Stebėjo, lygino, darė apibendrinančias išvadas.

Visose grupėse jau pasirūpinta ir „žaliosiomis palangėmis“.