Balandžio 30 d. Ventos gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mergaičių, ir berniukų komandos. Kiekvienas varžybų dalyvis metė 150 g kamuoliuką, bėgo 60 m, atliko šuolį į tolį įsibėgėjus, bėgo 500 m (mergaitės), 800 m (berniukai).

Luka Bronušaitė užėmė antrą vietą 60 m bėgimo rungtyje, Lukas Krauza iškovojo trečias vietas 60 m bėgimo ir šuolio į tolį rungtyse, Ugnė Pelenytė užėmė trečią vietą kamuoliuko metimo rungtyje, Simas Sabaitis buvo trečias 800 m bėgimo rungtyje. O berniukų komanda užėmė bendrakomandinę trečią vieta.

Dėkoju visiems jauniesiems sportininkams atstovavusiems mūsų gimnaziją šiose varžybose ir atidavusiems visas jėgas siekiant kuo geresnių rezultatų.

                                                   Mokytojas Regimantas Daunys.