Kovo 23 dieną nemažas būrys 7-10 klasių mokinių, lydimų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų, atvyko į Ventos kultūros namus, kuriuose buvo demonstruojamas spektaklis „Babelio bokštas“. Tai interaktyvus teatro nuotykis jaunimui, keturių Europos teatrų – Norvegijos,  Islandijos, Vengrijos bei Nacionalinio Kauno dramos teatro – bendrai sukurtas spektaklis anglų kalba, pasakojantis fantastinę istoriją apie naujo pasaulio ir naujos žmonių genties kūrimą po visuotinės planetos katastrofos. Šį spektaklį žiūrovai kviečiami stebėti ne iš salės, o ant scenos, kurioje dykuma ir pora likusių gyventojų bei įsivaizdavimas, kas atsitiktų, jei ji išdžiūtų. Žiūrovas patenka į keturis pasaulius: dykumos, atominį, vandens ir likusį po naftos katastrofos. Tad keliamas  rimtas klausimas: ar žmonija pasirengusi susivienyti jėgas bendram projektui – susitarti dėl klimato kaitos.

    Daug emocijų, netikėtumo efektas, pajautimas to, kas vyksta šalia, pagaliau galimybė žiūrovui rinktis spektaklio pabaigą – tai dalykai, kuriuos mokiniai išsinešė. Tikėtina, jog tai buvo dar viena galimybė susimąstyti, kokį pasaulį mes kuriame ir ką po savęs paliksime.