Ilgai laukta spartakiada startavo iškilmingu atidarymu bei eisena stadiono takais. Ir ko tik čia nebuvo: ir parodomoji imtynių programa, ir linksmosios estafetės, ir šaudymo rungtys, ir Zumba visiems. Kiekvienas spartakiados dalyvis galėjo patenkinti savo sportinius poreikius. Juk smagu realizuoti save, išbandyti tai, ko niekada nesi patyręs. Žinoma, nugalėjo draugystė. Šventė nebūtų tokia šauni, jei ne rėmėjų siurprizai: L.irE.Dainiai pasirūpino sveikuoliškais prizais, „Grizlių“ vadovas V.Sungaila pamalonino saldžiomis dovanėlėmis bei gaiviaisiais gėrimais.

  Spartakiadą organizavo gimnazijos direktorė A.Raustienė, imtynių treneris A.Tilenis ir fizinio ugdymo mokytojas R.Daunys. Neapsieita ir be pagalbininkų: Šaulių organizacijos, Zumbos trenerės I.Akulavičienės, klasių vadovų, kitų mokytojų, direktoriaus pavaduotojos ūkio reikalams D.Jankuvienės (pavaduojanti), vairuotojų,  meistro B.Prišmonto. Visiems jiems nuoširdžiai dėkojame.

    Ir tegul sveikame kūne būna sveika siela!