Spalio 24 d. penktokai dalyvavo netradicinėje integruotoje  istorijos  ir technologijų pamokoje

 „ Taip rašė  mūsų senoliai“, skirtoje S. Daukanto 230-osioms gimimo metinėms. Pirmiausia penktokai buvo supažindinti su rašto bei rašymo istorija: nuo dantiraščio iki šiuolaikinės abėcėlės.  O rašymas žąsies plunksna prasidėjo VII amžiuje ir tęsėsi iki XIX a. Šios pamokos metu penktokams tai ir teko išbandyti. Pirmiausia reikėjo turėti žąsies plunksnų, rašalo buteliuką. Visa  tai sunku surasti- juk niekas tuo nebesinaudoja.  Rašalinė tik muziejuje! Taigi, nusiteikę nelengvai užduočiai, penktokai kibo į darbą. Pirmiausia norėjosi pabandyti: ar visos raidės bus vienodos ir svarbiausia, ar neužtikš rašalas ant rašomo teksto? Kiekvienas penktokas žąsies plunksna turėjo parašyti vieną- kitą S. Daukanto gyvenimo ar kūrybos faktą. Buvo ir rašaluotų rankų, ir juodų dėmių ant rašomo teksto, bet manome, kad ši užduotis penktokams  buvo įdomi!!!

                                             Mokytojos Regina  Žąsytienė, Aušra Jankaitienė