Gegužės 29-ąją – ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ priešmokyklinių grupių vaikai, būsimi pirmokėliai, atsisveikino su darželiu. Nuo pat ryto vaikai ruošėsi nepaprastam skrydžiui „Darželis-mokykla“.

Vaikus sveikino ir gero skrydžio linkėjo mokytojos Audronė, Aušra ir Irma. Padrąsinti ir pasveikinti vaikų atėjo būsima jų mokytoja Dalia Karvelytė.  Skyriaus vadovė Roma Lupeikienė kiekvienam ugdytiniui įteikė diplomą, patvirtinantį, kad vaikas baigė priešmokyklinio ugdymo programą. Vaikai apdovanoti vardiniais pieštukais, stebuklingais muilo burbulais.

Būsimiems pirmokėliams linkime ištvermės, geros nuotaikos, ryžto, o tėveliams dėkojame už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.