Prieškalėdinis laikotarpis – tai toks metas, kai pradinukai noriai eina į mokyklą. Ir kodėl gi ne? Čia vaikų laukia išpuoštos klasės, malonios staigmenėlės. Čia tiek daug įdomios ir netradicinės veiklos: šoka, dainuoja, filmuojasi, fotografuojasi, gamina dovanėles, netgi sausainius kepa. Padaugėjo netradicinių integruotų pamokų.

3b klasės mokiniai džiaugėsi integruotomis lietuvių kalbos, muzikos, pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamokomis. Perskaitytas ne vienas įdomus tekstas, išmokta kalėdinių dainų. Labai patiko patiems išsikepti imbierinių sausainių. Vaikai  gaminosi tešlą, formavo kepinukus. Esame dėkingi technologijų mokytojai Daliai Sakalauskienei už puikų sausainukų receptą, už pagalbą virtuvėje.

Vėliau mokiniai dekoravo savo kepinius. Atgijo meduoliai, eglutės, nameliai, besmegeniai, žvaigždės… O svarbiausia – klasėse ir koridoriuje sklando Kalėdų kvapas! Džiugių švenčių linkime visiems mažiems ir dideliems!

Pradinių klasių mokytoja Dalia Karvelytė