Papilės Simono Daukanto gimnazijoje, gegužės 21 d., vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Skaitmeninėmis technologijomis grįstas ugdymas: iššūkiai ir galimybės“
Konferencijoje susirinko pedagogai iš įvairių ugdymo įstaigų, besidomintys šiuolaikinėmis ugdymo tendencijomis, inovatyviais mokymo metodais ir skaitmeninių technologijų taikymu pamokose. Ypatingo dalyvių susidomėjimo sulaukė lektoriaus Tomo Lagūnavičiaus vedama įvadinė bei praktinė dalis, kurioje buvo aptarti aktualūs dirbtinio intelekto, technologijų integravimo bei mokinių įtraukimo klausimai. Pranešėjai dalijosi sėkmės istorijomis, pristatė inovatyvias platformas ir skaitmeninius įrankius, tokius kaip „Nearpod“, „Lumi Education“, „Zeoob“, aptarė dirbtinio intelekto galimybes ugdymo procese bei technologijų poveikį pradinių klasių ir priešmokykliniam ugdymui.
Džiaugiamės, kad konferencija subūrė aktyvią, kūrybišką ir bendradarbiaujančią pedagogų bendruomenę. Nuoširdžiai dėkojame visiems svečiams, lektoriams, pranešėjams ir dalyviams už įžvalgas, prasmingus pokalbius bei įkvepiančias idėjas.





















