Dar 2022 metams besibaigiant, mūsų gimnazijos abiturientai gavo kvietimą atvykti  į karališką puotą „< 100 dienų”.  Šių metų  vasario 24 d.  Jo Didenybės karaliaus Tingiu ir karalienės Noriu rūmų menėje (Papilės Simono Daukanto gimnazijos aktų salėje) įvyko ilgai laukta karališka puota. Į ją  sugūžėjo kilmingi svečiai: kunigaikščiai, lordai, markizai, bajorai, grafai ir pan. (dvyliktokai ir mokytojai). Juos iškilmingai pasitiko šių rūmų šeimininkais tądien tapę III gimn. kl. moksleiviai. Kiekvieną abiturientą (pagal jo nuopelnus) puotos svečiams  pristatė paslaptingasis rūmų balsas. Rūmų damos (III gimn.kl. moksleivės) pasirūpino, kad puotos svečiams nebūtų liūdna – įtraukė juos į žaidimus. Puotoje netrūko linksmo juoko, dainų, šokių ir dovanų. Besibaigiant šventei,  Jo Didenybės karalius Tingiu su karaliene Noriu kiekvienam abiturientui įteikė po  „auksinių monetų” maišelį, pusatestatį, o visa abiturientų  klasė gavo didžiulę skrynią- šimtadienio kalendorių.   Praėjus įspūdingo grožio šimtadienio puotai, abiturientai  nori padėkoti už jaukią aplinką ir gražų išlydėjimą į 100 dienų kelionę vienuoliktokams ir jų auklėtojai.