Puiki žinia iš Vokietijos pasiekė mūsų gimnaziją. Septintos klasės mokiniai, vadovaujami vokiečių kalbos mokytojos Žanetos ir technologijų mokytojos Dalios, dalyvavo tarptautiniame projekte „Blumenmeer und Blätterwald in Europa“ ir laimėjo prizinę vietą.

    Šiam projektui mokiniai turėjo sukurti gėlių kompoziciją, ją aprašyti, nupiešti gėlės eskizus ir užbaigtą kūrinį nusiųsti projekto organizatoriams Vokietijoje. Septintokai Viktorija, Rugilė, Danielė, Titas, Pijus ir Simonas pasirinko sukurti stilizuotą rožių kompoziciją. Per integruotas vokiečių ir technologijų pamokas mokiniai kūrė rožių eskizus, ieškojo geriausių ir gražiausių žiedo lankstymo būdų. Kad kuriamas projekto darbas būtų draugiškas aplinkai, pasirinkome tvarias medžiagas: senas, nurašytas knygas.

    Septintokų sukurtas kūrinys tarptautiniame konkurse pelnė prizinę vietą, mokiniai apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir 100 eurų piniginiu prizu. Sveikiname mokinius ir mokytojas.

2 3