Mūsų gimnaziją pasiekė puiki žinia iš Vokietijos: laimėta I vieta tarptautiniame projekte “Susitikimas su Rytų Europa 2024”.       Projektą, padedami vokiečių kalbos mokytojos Žanetos ir dailės/technologijų mokytojos Dalios įgyvendino aštuntokai Danielė, Viktorija, Milda, Pijus, Titas ir šeštokai Ugnė, Kamilė, Benjaminas, Emilis. Mokiniai, pasirinkę savo mėgstamiausią gimtojo miestelio gamtos peizažą, jame nusifotografavo. Panaudodami nuotraukos fragmentą, tolimesnį vaizdą pritapė impresionizmo stiliumi. Vokiečiu kalba aprašę kūrinį, paruošę pristatymą apie save, visa tai išsiuntė į Miunsterį.

Labai džiaugiamės laimėta I-ąja vieta. Mokiniai laimėjo ne tik piniginį prizą, bet ir kelionę vienam mokiniui ir mokytojai į Vokietiją. Į Miunsterį vyks aštuntokas Pijus.

oplus_1049600