Gegužės 11 dieną  4, 5 ir I gimnazijos klasių mokiniams vyko integruotos pamokos tema „Saugi vasara“. Skaidrių pagalba mokiniai susipažino su saugaus elgesio prie vandens ir maudynių metu taisyklėmis, aptarė skendimų prevenciją, erkių keliamus pavojus, apsisaugojimo nuo žalingo saulės poveikio būdus bei saugų eismą važiuojant dviračiais ir paspirtukais. Po pristatymo vyko diskusijos, kurių metu mokiniai dalijosi savo patirtimi, aptarė įvairias situacijas ir ieškojo saugiausių sprendimų.

Pamokų pabaigoje vyko edukacinė veikla – mokiniai kūrė „Kelionės krepšį“ į gamtą, pajūrį ir kitoms vasaros išvykoms. Jie rinko, kokius daiktus bei maisto produktus būtina pasiimti į kelionę, kad poilsis būtų saugus, sveikas ir atsakingas. Surinkę krepšius, mokiniai juos pristatė klasei.

Mokytoja Dalia S.

VSP specialistė Dalia R.