Gegužės 20 d. Klaipėdos pilies konferencijos salėje vyko 28-asis konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“, kuriame tarp 30-ies  įveikusių atrankinį turą dalyvavo ir mūsų gimnazijos abiturientas Šarūnas Serapinas bei jo palaikymo komanda. Konkurso užduotys nelengvos: reikėjo gerai žinoti senąją ir dabartinę kariuomenės istoriją, orientuotis tarptautinėse misijose, kuriose pasirengę dalyvauti kariai, būti susipažinus su šiuolaikinės karinės technikos ypatybėmis ir kt. Konkursas vyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną, todėl pertraukos metu buvo galima supažinti su karine technika, palaikyti rankose  šautuvą, pabandyti rankos taiklumą ir pan.

    Šarūnas jau antrą kartą  dalyvauja šiame konkurse. Ir šiais metais jam pasisekė – užėmė trečią vietą ir laimėjo piniginį prizą. Nugalėtojus pasveikino Kariuomenės vadas generolas leitenantas Voldemaras Rupšys (buvęs mūsų mokyklos mokinys) ir kartu su dovanų čekiu įteikė ir savo vardinį medalį!

Mokytoja Regina Žąsytienė