Nepaprastai spalvingas ir gražus, šventiškai išpuoštas kiemas Rugsėjo 1-ąją pasitiko ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Kregždutė“ vaikus ir jų tėvelius. Iškilmingai iškelta Lietuvos vėliava, sugiedotas himnas,  darželio daina ir šventiška eisena link Išminties ąžuolo, kur vaikų laukė gražuolė Vasara (mokytoja Odeta Ąžuolaitė) ir dosnusis Rudenėlis (logopedė Marija Kazlauskienė). Po gražus jų dialogo Vasara, atsisveikinusi su vaikais, užleido vietą Rudenėliui. Dėkojo vaikai Vasarai už šilumą, Rudeniui – už nokstančius vaisius.

Sveikinimo žodį tarė skyriaus vadovė Roma Lupeikienė. Ji supažindino tėvelius su naujausia informacija. Pasidžiaugė, kad darželis praėjusiais mokslo metais visus pandeminius išbandymus įveikė puikiai, kad neturėjo nemalonių atsitikimų, traumų, konfliktinių situacijų.

Vadovė įvardijo šių mokslo metų prioritetą – bendrystės kūrimą, kad dar labiau stiprėtų bendruomeniškumo jausmas, supratimas, kad mūsų gerovė didele dalimi priklauso nuo mūsų visų.

Vaikai, tėveliai ir visa bendruomenė smagiai leido laiką kartu ir džiaugėsi mokslo metų pradžia, dalyvavo smagioje fotosesijoje.

Dėkojame ugdytinių mamytei Živilei Palijčuk už dekoracijas, tėveliams už apsilankymą ir gėles, mokytojams – už obuolių vaišes, šeimoms su vežimėliais – už naują auginamą kartą! Visiems – už buvimą drauge ir kartu pradėtą dar vieną rugsėjį.