Gamtai nusidažius  gražiausiomis spalvomis, laikas įtvirtinti žinias apie turtingiausią ir dosniausią metų laiką – rudenį.

Su „Žirniukų“ grupės ugdytiniais visą savaitę veiklų metu kalbėjome apie šį metų laiką, rinkome įvairiausią gamtinę medžiagą, džiaugiamės įvairiaspalvių lapų gausa. Baigiantis savaitei į grupę atsinešėme  rudens gėrybių.  Kokie neaprėpiami turtai užaugo ir sunoko vaikų soduose ir daržuose!

Aptarėme kas kur auga, palyginome dydžius ir formas, pakartojome spalvas, išmokome naujų pavadinimų. Vėliau kibome į darbą – ruošėme daržoves ir vaisius, spaudėme ir ragavome sultis. Buvo labai skanu ir „žinoma, naudinga!.“

Kadangi ši veikla vaikams buvo įdomi, jie noriai dalyvavo, dalijosi savo įspūdžiais, samprotavo, diskutavo tarpusavyje.

Ačiū rudenėliui už spalvas, skonį ir vitaminus!

Audronė Statkienė, mokytoja