Šių metų spalio 27 dieną į Aktų salę sugužėjo I-IV klasių gimnazistai ir mokytojai stebėti tradicinį renginį, skirtą Simono Daukanto 224-osioms gimimo metinėms. Tai poetinė kompozicija. III-os klasės gimnazistai raiškiai skaitė pamąstymus apie žymaus istoriko indėlį į lietuvybę, ištraukas iš R. Granausko esė, dialogus ir monologus apie laikmetį. Renginį, kuris buvo pakartotas tėveliams, parengė mokytoja metodininkė Rita Liachauskienė.