Lapkričio 29 d. – Tarptautinė draugo diena. Graži draugystė suteikia pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas.

    Darželio „Kregždutė“ ugdytiniai tęsia prieš kelerius metus atsiradusią tradiciją – paskiria šią dieną draugų susitikimams. Šiais metais draugo diena buvo kitokia. ,,Boružėlių“ grupės vaikai susitiko su Kuršėnų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ draugais nuotoliniu būdu. Rytmetys buvo pripildytas šypsenų ir dovanų, kurias vaikai ruošė iš anksto.  Patys mažiausieji, „Meškučių“ grupės ugdytiniai  aplankė socialinius partnerius  „Paramos“ klube. „Kačiukų“ grupės ugdytiniai virtualiai draugavo su Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ,,Berželis“ grupės „Viščiukai“ ugdytiniais. Rytmetys ir jiems buvo pripildytas šypsenomis, pokalbiais ir žaidimais. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutės“ vaikai savo mažuosius draugus pradžiugino suvaidinta pasaka. Pasidalinta geru žodžiu ir šypsena.

    Tikimės dar ilgai puoselėti  draugystę ir tęsti šią gražią tradiciją.

Irma Kupstienė, metodininkė