2017 m. gegužės 11 d. Ventos gimnazijos sporto aikštyne vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Šiose varžybose kiekvienas dalyvis turėjo varžytis keturiose rungtyse: 60 m bėgime, kamuoliuko metimo, šuolio į tolį bei 500 m bėgime mergaitėms ir 800 m bėgime berniukams. Už kiekvienoje rungtyje pasiektus rezultatus buvo skiriami taškai. Susumavus visus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos mergaičių komanda iškovojo antrą vietą, berniukų komanda – trečią vietą. O 6b klasės mokinė Liveta Novogreckytė surinko daugiausia taškų tarp visų varžybose dalyvavusių mergaičių ir jai buvo įteikta taurė už sportinius pasiekimus.

Dėkojame mūsų gimnazijos jauniesiems sportininkams už puikius sportinius rezultatus.

Kūno kultūros mokytoja Birutė Daunienė