Sušvelnėjus karantino reikalavimams,  pasijuto gyventojų atsipalaidavimas. Ne išimtis ir mūsų darželio bendruomenė. Galime tik pasidžiaugti, kad kol kas nė vieno koronaviruso atvejo įstaigoje nebuvo užfiksuota. Didžioji vaikų dauguma  darželį lanko. Kelios šeimos, kartu su vaikais, yra saviizoliacijoje.

ATSIPALAIDUOTI negalima. Ir toliau PRIVALOMA laikytis visų karantino reikalavimų.

Siekiant laiku aptikti koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejus, darželiuose įsibėgėja naujas testavimo metodas – aplinkos paviršių testavimas. Siekiant pradėti taikyti šį testavimo metodą platesniu mastu, pirmiausia, orientuojamasi į tas savivaldybes, kuriose naujų atvejų skaičius per 14 dienų 100 tūkst. gyventojų yra didesnis nei 500.

Jei šis metodas bus taikomas mūsų darželyje,  tėveliai, globėjai ar rūpintojai bus supažindinami su testavimo metodika, jos tikslais, atlikimu bei rezultatų interpretavimu.

NEATSIPALAIDUOKIME!  Ir toliau – atsakingai laikykimės karantino reikalavimų!

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vadovė R. Lupeikienė