Šiandien grupė gimnazijos mokinių su mokytojais prdėjo projektinių veiklų savaitę. Mūsų grupės projektinių veiklų tema „Gyvenk sveikai, judėk linksmai”. Pirmą dieną aptarėme būsimas veiklas. Sporto salėje atlikome rytmetinę mankštą. Po to gimnazijos konferencijų salėje organizavome viktoriną apie sportą, sveiką gyvenseną, olimpinį judėjimą. Mokiniai burtų keliu pasiskirstė į keturias komandas, atsakinėjo į įvairius klausimus. Už teisingus atsakymus komandos rinko taškus, už neteisingus – taškai buvo minusuojami.  Mokiniai linksmai praleido laiką, parodė savo žinias, kai ką sužinojo naujo.

    Vėliau patraukėme į gimnazijos sporto aikštyną. Čia atlikome aikštyno erdvių matavimus. Mokiniai pritaikė savo matematikos žinias matuodami, skaičiuodami. Susipažino su daugeliui dar nematytu ilgio matavimo prietaisu – dvimetriu.

Po to žaidėme įvairius žaidimus su kamuoliu. Laikas netruko prabėgti.

                                  Mokytojas Regimantas Daunys