Šiandien susirinkome įgyvendinkti paskutinės projektinės veiklos dienos planus.  Rytą pradėjome gimnazijos sporto aikštyne, kur pasimokėme sportinio žaidimo lėkščiasvydžio pagrindų. Tai komandinis žaidimas, kai mėtomos ir gaudomos tam tikro svorio plastikinės lėkštelės ir pelnomi taškai. Mes pasimokėme taisyklingai mesti ir gaudyti lėkteles bei jomis pataikyti į pakabintą taikinį.

    Vėliau visi nuėjome į Papilėje įsikūrusį sporto klubą „Grizliai“, kur mus pasitiko šio klubo savininkas ir vadovas Valdas Sungaila. Jis supažindino mokinius su savo klubu, jame esančiais treniruoliais, treniruočių principais. Vaikai galėjo išbandyti visus esančius treniruoklius, sužinojo kokiai raumenų grupei stiprinti reikalingas vienas ar kitas treniruoklis, kaip taisyklingai atlikti pratimus. Visi buvo labai patenkinti nauja veikla. Dėkojame Valdui Sungailai už malonų priėmimą.

    Grįžus į gimnaziją vėl žaidėme įvairius stalo žaidimus. Taip užbaigėme mokslo metus.

    Visiems gražios, prasmingos ir sveikos vasaros. Iki susitikimo kitais mokslo metais.

ATOSTOGOS!!!

Mokytojas Regimantas Daunys