Šios dienos mūsų kelionės tikslu buvo pasirinktas Jūrakalnis. Ryte pasiruošėme kepimui įdarytų bulvių, pasiėmėme dešrelių, zefyrų, įvairių priemonių smagiam laisvalaikio praleidimui ir į kelionę. Žygiavome keliuku pagal Ventos upę, kabančiu tiltu, per Daubiškių gyvenvietę. Ir pagaliau mus pasitiko Jūrakalnis su savo gražiu kraštovaizdžiu, pavėsine ir apžvalgos bokštu.

    Pirmiausia užkūrėme laužą ir, jam baigiant degti, sudėjome paruoštas kepimui bulves. Tada, suskaičiavę 74 laiptelius, pakilome aukštai ir iš paukščio skrydžio galėjome pasižvalgyti po tolumoje atsivėrusią Papilės ir jos apylinkių panoramą. Vaizdas buvo tikrai nuostabus.

    Vėl žaidėme įvairius žaidimus, kepėme dešreles, zefyrus. Bet, kaip dažnai pasitaiko, pirmas blynas būna prisvilęs. Ir mes šiek tiek per ilgai perlaikėme laužavietėje bulves… Tad valgymui nelabai jas galėjome panaudoti. Tačiau nuotaikos tai nesugadino.

   Sulaukėme ir netikėto pūkuoto svečio, kurį labai mielai priėmėme.

    Pasibaigus mūsų iškylai skirtam laikui susitvarkėme aplinką ir grįžome atgal į gimnaziją.

                                     Mokytojas Regimantas Daunys