Antroji diena grupėje „Gyvenk sveikai, judėk linksmai“ prasidėjo 1,5 km ilgio žygiu į Papilės parką. Čia aptarėme šios dienos veiklas. Dalyviai prasimankštino, pasikrovė teigiamų emocijų.  Šiandieną mūsų grupės dalyvius supažindinau su žaidimu „Street Rocket“, jo pagrindinėmis taisyklėmis. Tai tarsi stalo teniso atmaina. Tik žaidžiama su kitokiomis raketėmis ir kitokiais kamuoliukais. Taisyklės taip pat skiriasi. Žaidimas vyksta ne prie stalo, o ant žemės ar kitokio kietesnio pagrindo. Žaidimui vadovauja ir teisėjauja patys dalyviai. Visi galėjo šį žaidimą išbandyti praktiškai.

    Pasportavus reikėjo papildyti energijos atsargas. Tad visi supuolė paskanauti atsineštų čirvinių blynų. Po to vyko įvairūs judrūs žaidimai. Atėjus numatytam laikui pakartojome rytmetinį žygį, tik šį kartą atgal į gimnaziją. Pietų pertrauka…

     Po pietų sporto salėje vėl užsiėmėme įvairia veikla. Vieni žaidė stalo žaidimus,  kiti mėtė kamuolį ar mušinėjo badmintono plunksninuką. O mūsų dailininkai parengė dienos veiklų ataskaitą.

Antros projektinės dienos pabaiga.

Mokytojas Regimantas Daunys