Projektinę savaitę vainikavo kvepiantys pyragai

Spalio 16-20 d. ikimokyklinio ugdymo skyriuje ,,Kregždutė“ vyko pažintinė, tiriamoji, kūrybinių galių plėtojimo projektinė savaitė. Pasidžiaugti turtingiausiu, dosniausiu ir spalvingiausiu metų laiku buvo kviečiami ne tik vaikai, bet ir tėveliai. Jie padėjo vaikams ir mokytojams organizuojant veiklas, kartu kūrė rudens kompozicijas, darbelius. Kiekviena savaitės diena turėjo savo pavadinimą, veiklos tikslą. Vaikai ugdėsi socialinę, meninę, komunikavimo ir pažintinę kompetencijas. Visos darželio bendruomenės sutelktumą ir kūrybiškumą įrodė šventinis rytmetys ,,Rudenėlio linksmybės“, kuriame sulaukėme ir viešnios Šalnos (meninio ugdymo mokytoja J.Šiurkuvienė). Vaikai šoko, minė mįsles, vaišinosi rudeniniais obuoliais, morkomis. Baigiamąją projekto dieną veiklos aptartos prie gardžių obuolių pyragų. Ši projektinė savaitė įrodė, kad geriausia aplinką pažinti stebint, tyrinėjant, bandant, kuriant ir atrandant pačiam. Vaikai pajuto kūrybos džiaugsmą, ragaudami pažino naujus skonius, tyrinėdami atrado ir sužinojo daug naujo. Džiaugiamės projekto gražiomis akimirkomis ir ugdytinių darbeliais. Dėkojame grupių mokytojoms, tėveliams, šio projekto sumanytojai ir organizatorei mokytojai Audronei Statkienei.