Rudenėlio taku vaikai ėjo lydimi ne tik mokytojos, bet ir tėvelių. Išvykų metu stebėjo pokyčius gamtoje, rinko gamtinę medžiagą. Pirmą projekto savaitę užbaigėme kartu su tėveliais susirinkę į ‚Obuoliuko šventę“. Vaišinomės obuolių pyragais ir kitais gaminiais. Sekančių savaičių veikloje apsilankėme darže, „keliavome“ miško takeliu. Vaikai susipažino su daržovėmis, medžiais, grybais, žvėreliais. Neaplenkėme ir tik sudygusių rugių lauko. Vaikai susipažino , kaip atkeliauja duonelė ant mūsų stalo. Pagalbos sulaukėme iš tėvelių.

Projektą „Rudenėlio taku“ užbaigėme gražia popiete. Jos metu su tėveliais pasikalbėjome, kaip jaučiasi vaikai, kaip jiems sekasi bendrauti su draugais. Vaikai žaidė ratelius, dainavo dainas.