Jau ne pirmą kartą mūsų gimnazijos erdvės puošia įvairūs pradinukų darbai.  Šį kartą 3–4 klasės mokinių darbeliai – spalvingi piešiniai su įvairiais vabalėliais – puošia gimnazijos koridorių ir džiugina visus praeivius. Piešiniuose galima pamatyti skruzdėles, boružėles, drugelius ir kitus mažus gamtos gyventojus. Mokiniai kūrybiškai perteikė vabzdžių pasaulio grožį, spalvas ir judesį.

Nuoširdžiai dėkojame mokinio padėjėjai Angelei Buinienei už pagalbą, rūpestį ir paskatinimą vaikams kurti bei atskleisti savo talentus.

Pradinio ugdymo mokytoja L.Petkuvienė