Baigdami mokslo metus pradinių klasių mokiniai vykdė projektinę veiklą „Kuriame vabzdžių viešbutį“. Vaikai tyrinėjo, kokie vabzdžiai gyvena gimnazijos kieme, kokie įsikūrė prie upės, kas prisiglaudė parke. Mokiniai domėjosi, kuo minta mažieji gyvūnai, kokios gyvenimo sąlygos jiems patinka.

Dėkojame geradariui ūkininkui ir jo darbininkui, sukūrusiems ir padovanojusiems vabzdžių viešbučio pastatą. Tuščius pastato kambarius reikėjo įrengti. Pradinukai pririnko gamtinės medžiagos: senų lapų, šakų, sutrūnijusios medienos, kankorėžių, sausos žolės…

Tikimės, kad šiame viešbutyje apsigyvens ne tik šešiakojai vabzdžiai – kamanės, bitės, skruzdėlės, drugiai, vabalai, bet atsiras vietos ir kitiems mažiems gyvūnams: vorams, šimtakojams, sraigėms… Svečiai kaip tikrame viešbutyje nuolat keisis – vieni išvyks, o kiti atvyks. Gal būt kada nors čia apsigyvens į Lietuvos raudonąją knygą įrašytas ir niūriaspalvis auksavabalis, apie kurį vaikai skaitė savo vadovėliuose.

Pradinių klasių mokytojos